Europa na wyciągnięcie ręki

Weź udział w grze miejskiej i odkryj Toruń, jakiego nie znałeś!

Wiesz, co łączy Toruń i Portugalię? Dlaczego pierniki są tak dobre i kto się nimi na świecie zachwycał? Może domyślasz się, w jakim języku nasze miasto to „wnuczek” a w jakim jest zachętą do biegu? Chciałbyś zatańczyć z Hiszpanem flamenco, z Włochem ustalić skład najlepszej pizzy, ze Słoweńcem zagrać piłkę a z Chorwatkami porozmawiać o bałkańskich pysznościach?

ESN UMK Toruń, wraz z Erasmusami, czyli studentami przebywającymi w Toruniu w ramach wymian międzynarodowych, mają zaszczyt zaprosić do udziału w grze miejskiej, podczas której nie tylko poznasz nieznane ciekawostki na temat miasta, ale i będziesz mieć okazję poznać ludzi z całej Europy i nauczyć się od nich czegoś wyjątkowego. Może to kilka słówek, które przydadzą się podczas wakacji, może kroki tradycyjnego tańca a może… Zapisz się już dziś a 24 maja przyjdź i sam przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Gdzie: Start i meta w namiocie na Rynku Staromiejskim

Kiedy: Niedziela, 24 maja 2015 roku. Start 16.00, czas trwania 2 godziny

Kto może wziąć udział: Wszyscy! Dorośli, młodzież, rodziny z dziećmi. Ale uwaga, limit to 10 drużyn a więc kto pierwszy ten lepszy! Prosimy też, aby dzieci do 15 roku życia zgłaszały się z dorosłym opiekunem.

Zgłoszenia: Zgłoszenia zawierające imiona i nazwiska uczestników (max. 5 osób) oraz jej nazwę prosimy wysyłać na adres: erasmus.esn.umk@gmail.com
W miarę dostępności miejsc zgłoszenia będziemy przyjmować również w punkcie startowym od godziny 15.00

Zgłoś się, a przeżyjesz swoją europejską przygodę, nie przekraczając granic toruńskiej starówki!

 

 

Date: 
24/05/2015 - 16:00
  • Everyone is invited.